• Brak konieczności stosowania klinów.
  • Brak konieczności demontażu złącza z węża lub rurociągu.
  • Krótszy czas czynności serwisowych.
  • Prostsza procedura możliwa do realizacji przez każdego kompetentnego technika.
  • Większe bezpieczeństwo.

W przykładzie pokazanym na filmie reset zaworów Flip-Flap zajmuje mniej niż 2 minuty

 

Każdy kompetentny technik może wykorzystać dostępne teraz wstępnie zamontowane zaślepki serwisowe, aby zamontować śruby do resetu złącza (jego ponownego przygotowania do dalszej pracy). Każdy z zaworów jest wtedy utrzymywany w pozycji otwartej podczas czynności serwisowych
Ma to znaczenie zarówno przy małych złączach, gdzie dostęp jest utrudniony jak i przy dużych złączach, gdzie śruby resetu znacząco ograniczają ryzyko podczas serwisu. Śruby Resetu pozwalają na serwis złącza podczas gdy pozostaje ono zamontowane na linii przesyłowej. To znacząco skraca czas serwisu w pewnych zastosowaniach.

KLAW zaleca wykonywanie przeglądów serwisowych Złączy Awaryjnych w trakcie corocznych planowych przeglądów Państwa pozostałego sprzętu przeładunkowego na terminalu lub w punkcie przeładunkowym. Dostępny jest również pełny serwis oraz programy szkoleniowe.Aby uzyskać dalsze informacje na temat tego w jaki sposób System Resetu KLAW pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze prosimy o kontakt!
kontakt: TICON tel. +48 601-440-639 bh@ticon.pl. Więcej na ten temat na stronie producenta: http://www.klawproducts.com/klaw/klaw-easy-reset-facility/

DN: od 1” do 12”

Typowe media:
LPG, etanol, propan, substancje bitumiczne, kwas solny, chlor, olej napędowy i opałowy, amoniak, kwas siarkowy, paliwo lotnicze JET.

DN: od 1” do 4”
T min: do -196 °C
Typowe media:
LNG, azot, tlen, etylen, etan, argon, CO2.

DN: od 2” do 8”
WP: od 40 bar do 17 bar
Typowe zastosowania:
– Offshore: zaopatrzenie/odbiór z platform wydobywczych,
– Ship-to-ship: przeładunek pomiędzy statkami,
– Ship-to-shore: przeładunki statek-nabrzeże.

KLAW Products Ltd       United Kingdom       www.klawproducts.com