Wiele opcji, modułowa konstrukcja – aby spełnić wszystkie wymagania

Program dostaw firmy ELAFLEX został rozszerzony o bębny do zwijania węży z własnej produkcji. Są one oferowane jako kompletne rozwiązania z własnymi wężami, armaturą, złączkami i pistoletami nalewczymi.

Stosuje się je głównie w terminalach, cysternach, stacjonarnych i mobilnych systemach tankowania. Produkcja odbywa się zgodnie z powszechnie znanym wysokim standardem jakości firmy ELAFLEX i jest zgodna z europejskimi normami w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Dostarczamy zwijacze bębnowe do węży z różnymi rodzajami napędu, np. ręcznym, sprężynowym, elektrycznym, hydraulicznym lub pneumatycznym. Nadają się one do różnych mediów, np. benzyn, oleju napędowego, paliw lotniczych i AVGAS, roztworu mocznika (AdBlue®), środków czyszczących i dezynfekujących, rozpuszczalników, olejów, wody i gazów.

Mogą być dostarczane dla węży o średnicach od DN 13 do 200 i dowolnej długości. Możliwe są również indywidualne rozwiązania według specyfikacji klienta w zakresie przestrzeni, materiału, medium i warunków eksploatacji.

Zalety

  • wysoki standard jakości, trwałość
  • wiele opcji, modułowa konstrukcja
  • Dostawa jako kompletny, przetestowany system, w tym węże, armatura lub pistolety nalewcze.
  • atrakcyjna polityka cenowa
  • krótkie terminy dostaw

Zwijacze do węży są optymalnym uzupełnieniem oferty firmy. Produkty firmy ELAFLEX są z powodzeniem stosowane od dziesięcioleci w zakresie stacjonarnego i mobilnego tankowania (stacje benzynowe i cysterny), tankowania statków i samolotów, przemysłu chemicznego, a także przez wojsko i straż pożarną.

Do pobrania broszura: ELAFLEX_Brochure_HoseReels_EN-PL.pdf